Nowoczesna architektura : Legacy of the River Suite / Ian Douglas-Jones + Ben Rousseau

Dzięki uprzejmości Iana Douglasa-Jonesa i Bena Rousseau Partnerstwo Iana Douglasa-Jonesa i Bena Rousseau stworzyło Legacy of the River Suite w tym roku Ice Hotel, aby uczcić wydanie nowego filmu Disneya, TRON: Legacy.
Możesz śledzić postępy pakietu na stronie projektu, Extreme-Design, a także przeczytać po przerwie na dodatkowe zdjęcia i krótki opis.
Zainspirowany rokiem.
Najchętniej wyczekiwanego wydania filmu TRON: Legacy, duet projektantów Ben Rousseau i Ian Douglas.
Jones właśnie ukończyli.
Legacy Of The River.
najnowocześniejszy pakiet Art w tym sezonie Ice Hotel w Jukkasjärvi, w arktycznej Szwecji.
Oryginalny i największy hotel na ziemi wykonany w całości z lodu i śniegu.
Dzięki uprzejmości Iana Douglasa-Jonesa i Bena Rousseau Po kolejnym głównym projekcie na zeszłorocznym Festiwalu Design w londyńskim Muzeum Wiktorii i Alberta, architekt Ian Douglas-Jones i projektant Ben Rousseau ponownie połączyli siły, aby stworzyć wyjątkowy projekt o zrównoważonym ukierunkowaniu .
Wykorzystując futurystyczne technologie oświetleniowe, które wykorzystują znikome ilości energii, koncepcję architektury i stylizację zaczerpniętą z połączenia scen z nadchodzącego filmu, ci dwaj brytyjscy projektanci wykorzystają ten wyjątkowy projekt jako platformę do uruchomienia nowej gamy podświetlanych mebli i produktów wnętrz.
na początku 2011 roku.
Wzór obwodu Ben Rousseau zyskał już uznanie na całym świecie, pracując w szerokim zakresie obszarów, od mebli na zamówienie i produktów wnętrzowych po kompletne projektowanie wielu powierzchni komercyjnych i mieszkalnych.
Jego wczesne występy ze społecznością Design UK w Londynie doprowadziły do eksponatów na prestiżowych targach meblowych w Mediolanie i otworzyły drzwi dla klientów w całej Wielkiej Brytanii, Europie i dalekiej dziedzinie jako rodzina królewska Azerbejdżanu.
Dzięki uprzejmości Iana Douglasa-Jonesa i Bena Rousseau Ian Douglas.
Jones w zeszłym roku opanował architekturę w Royal College of Art.
Zdobył wiele nagród, zapewnił sobie wystawę indywidualną i gościnnie wydał The London Architecture Diary.
.
Post RCA Ben i ja zostaliśmy przedstawieni i po raz pierwszy spotkaliśmy się w londyńskim barze ICE, otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie wiodącego utworu na londyński festiwal designu 2009, a nasza wspólna pasja do nowatorskiego zrównoważonego projektowania była jasna od samego początku, więc od tego czasu współpracujemy z produktami i instalacjami.
I ze wszystkich zakątków świata; od tego czasu Ian pracował w Londynie, Melbourne, a obecnie w Szanghaju.
W swojej krótkiej karierze wykazał się szerokim wachlarzem umiejętności projektowych od drobnych mebli na zamówienie po projekty warte miliardów dolarów na wystawy i publikacje akademickie.
Zgodnie z przełomową technologią w grze Tron: Legacy, w tym roku Ben i Ian będą testować granice nowych technologii oświetleniowych w dążeniu do nowatorskich projektów, które są odświeżone od samego początku.
Arktyczne warunki stworzyły podstawy dla pilota do ekscytującego nowego serialu Extreme Design .
program oparty na projekcie oparty na wyzwaniach związanych z pracą w ekstremalnych warunkach.
Circuitry Pattern – obaj jesteśmy wielkimi fanami Tron, więc czas wydania nowej przygody high-tech Disneya, Tron: Legacy, w tym miesiącu był absolutnie doskonały.
Sam apartament ma większość wpływów ze sceny nocnego klubu w filmie z udziałem jednego z naszych ulubionych artystów muzycznych Daft Punk, który napisał partyturę do filmu.
mówi Ian Douglas.
Jones Chainsawing Ice.
Cały film jest dla nas kompletną fantazją, zarówno dzięki zaawansowanym technologicznie i futurystycznym projektom.
mówi Ben Rousseau.
Dzięki odzieży technicznej z Oakley mogliśmy pracować wydajnie w ekstremalnych warunkach -32 ° C.
[przypisy: posadzki jastrychowe, olx jasło, mrówka kowalewo pomorskie ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kowalewo pomorskie olx jasło posadzki jastrychowe