Architektura 21szego wieku : coLab | Warsztaty hybrydowych prototypów

Studio Mode / modeLab ma przyjemność ogłosić trzecią część serii warsztatów coLab: Hybrid Prototypes.
Hybrydowe prototypy to dwudniowe intensywne warsztaty projektowania i prototypowania (z opcjonalnym trzecim dniem), które odbędą się w Nowym Jorku w weekend 08 stycznia 2011 r.
Więcej informacji i rejestrację można znaleźć poniżej.
Mamy nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym miesiącu! Ten szybki warsztat skupi się na technikach prototypowania sprzętu i oprogramowania.
Wykorzystując zdalne czujniki, mikrokontrolery (Arduino) i siłowniki, zbudujemy wirtualne i fizyczne prototypy, które mogą komunikować się z ludźmi i światem wokół nich.
Dzięki serii skoncentrowanych ćwiczeń i zadań projektowych każdy uczestnik będzie tworzył prototypy, które są konfigurowalne, sensacyjne i aktywne.
Opcjonalny trzeci dzień warsztatów jest oferowany uczestnikom pragnącym poświęcić więcej czasu na opracowanie indywidualnych projektów lub linii badawczych.
Jako część większej infrastruktury online, modeLab, warsztaty te zapewniają uczestnikom stałe wsparcie i wiedzę, z których można czerpać wiedzę na przyszłość.
Frekwencja będzie ograniczona, aby zapewnić każdemu uczestnikowi maksymalny czas poświęcony na instruktorów.
Zachęca się uczestników do zapoznania się z podstawowymi pojęciami projektowania parametrycznego i interfejsów Grasshopper i Arduino.
Prototypy hybrydowe zostały stworzone dzięki współpracy Studio Mode / modeLab i Andrew Payne / LIFT Architects / Grasshopper Primer / Firefly.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę warsztatu.
[więcej w: butelki do wina, mrówka kowalewo pomorskie, tapeta magnetyczna ]

Powiązane tematy z artykułem: butelki do wina mrówka kowalewo pomorskie tapeta magnetyczna