Budownictwo i architektura : Dirichlet Modular Decomposition / Arthur Toth

Dzięki uprzejmości Arthura Totha W konkursie Arthura Totha, A Room for London, głównym bodźcem do zastosowania geometrii obliczeniowej jest łatwość wprowadzania do projektowania wspomaganego komputerowo, a przede wszystkim do produkcji.
Ten geometryczny algorytm obliczeniowy prowadzi do zrównoważonego podziału zewnętrznej powłoki pokoju, a także do dopasowania spójnej organizacji przestrzeni wewnątrz.
Zagadnienia planimetryczne również podpiszą tę wewnętrzną logikę, a także procesy strukturalne i szczegóły.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Dzięki temu moduły są idealnie dopasowane do siebie, bez żadnych błędów geometrycznych czy problemów z połączeniem.
Ułatwiają obsługę, szybki montaż i ponowne użycie.
Również proces produkcyjny korzysta z dokładności modelu 3d i szybkiego prototypowania.
Meble mogą być zgodne z wewnętrznym podziałem przestrzennym i będą zintegrowane od samego początku w konstrukcji każdego modułu, zapewniając w ten sposób najlepsze dopasowanie i maksymalizując wydajność produkcji.
Dzięki uprzejmości teorii Arthura Totha: Dzięki uprzejmości Arthura Totha W matematyce tesselacja dirichletu jest szczególnym rodzajem rozkładu przestrzeni metrycznej określonej odległościami do określonego dyskretnego zbioru obiektów w przestrzeni za pomocą oddzielnego zestawu punktów.
Jego nazwa pochodzi od Lejeune Dirichlet, który w swoich studiach nad kwadratowymi formami zastosował dwuwymiarowe i trójwymiarowe diagramy w 1850 roku.
Chociaż normalna komórka dirichleta jest zdefiniowana jako zestaw punktów najbliżej jednego punktu w przestrzeni, n-ty order Dirichlet cell jest zdefiniowany jako zbiór punktów posiadających określony zbiór n punktów w przestrzeni jako jego n najbliższych sąsiadów.
Diagramy dirichletów wysokiego rzędu również dzielą przestrzeń.
Technologia: Dzięki uprzejmości Arthura Totha przesuwne komórki drzwi i komórka dostępu do tarasów są zasilane przez siłowniki ruchu liniowego.
Elektryczne elementy uruchamiające kosztują mniej niż porównywalne systemy hydrauliczne i pneumatyczne.
Jeden elektryczny siłownik liniowy jest szybszy i łatwiejszy do zainstalowania niż wiele komponentów hydraulicznych i pneumatycznych wymaganych do uzyskania tej samej funkcji.
Aluminiowe ramy przestrzenne i konstrukcje geometryczne koncentrują się na zagadnieniach środowiskowych i oferują liczne korzyści dla świadomego projektowania i stosowania.
Konstrukcje ram przestrzennych są pomocne w zdobywaniu wiarygodności projektu pod względem zielonych kwalifikacji, ponieważ struktury są lekkie, wykonane z materiału o wysokiej zawartości z recyklingu, zużywają mniej energii do produkcji, kosztują mniej, aby dostarczyć i zainstalować, mają niską konserwację / mają niski wpływ na środowisko i są elastyczne w projekcie do tego stopnia, że można je łatwo zdemontować i przenieść, przechowywać lub zainstalować w innym miejscu.
Dzięki uprzejmości Arthur Toth Architekt: Arthur Toth Lokalizacja: Dach na dachu Queen s Hall, Londyn, Wielka Brytania Inżynieria: Adrian Toth Pokój na Londyn Wejście do konkursu: Dirichlet Modular Decomposition Powierzchnia projektu: 40 m2 Rok projektu: 2010 Budżet:
[hasła pokrewne: mrówka kowalewo pomorskie, ogród dla leniwych, olx kętrzyn ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka kowalewo pomorskie ogród dla leniwych olx kętrzyn