Architektura i nowoczesne budownictwo – Blue Sky Homes / Taalman Koch

Prototypowa własność Blue Sky Homes, zielona firma budowlana, której prototypowa własność pojawiła się w magazynie Dwell na początku tego roku, ma rozpocząć kolejny projekt w styczniu, z innymi na różnych etapach rozwoju.
Ponadto znani architekci, tacy jak Linda Taalman i Alan Koch, para za słynnym off-the-grid itHouse, zaczęli używać Blue Sky Homes.
Rewolucyjna rama Blue Sky (zgłoszony do opatentowania) jako fundament dla własnych projektów.
Taalman-Koch ma dwa aktualne projekty z wykorzystaniem Blue Sky Frame: Clearlake itHouse i ItHouse Cabin, oba w budowie w Kalifornii.
Więcej zdjęć i opis po przerwie.
Powód, dla którego Blue Sky Frame jest tak atrakcyjny zarówno dla klientów, jak i architektów, jest dwojaki: przyjazny dla oka i szybki czas budowy.
Rama niebieska SPEED: Rama wykonana jest z zimnogiętej, lekkiej, ocynkowanej stali (w przeciwieństwie do tradycyjnie stosowanego drewna i / lub stali konstrukcyjnej).
W przeciwieństwie do większości prefabrykowanych domów, wszystkie elementy stalowe (które są wytwarzane w 70% z recyklingowanego metalu) są wytwarzane fabrycznie i wysyłane na miejsce budowy, gdzie są montowane w sposób podobny do zestawu montażowego i szybko łączone razem bez kosztownej witryny – spawanie lub odpady.
Cała ramka idzie w górę w Dniu Pierwszym bez widoku na śmietnik! Dom jest odporny na warunki atmosferyczne i gotowy do pracy w domu do piątego dnia, a budowa jest ukończona w ciągu sześciu do ośmiu tygodni.
ZIELONY: Każdy dom w internetowym katalogu Blue Sky Homes zawiera również mnóstwo opcji o ultra-zielonych kolorach.
(Dodatkową korzyścią jest to, że Blue Sky Home jest szczególnie biegły w stromym lub trudnym terenie, a cały dom może usiąść na kilku stalowych kolumnach, unikając drogich, niszczących i czasochłonnych robót ziemnych.
wykonanie dowolnego planu podłogi, ponieważ żadne ściany wewnętrzne nie są nośne.) Clearlake itHouse Po prostu, nic nie jest budowane szybciej, mocniej, bardziej ekologicznie, bardziej elastycznie lub trwalsze niż Blue Sky Home.
ItHouse Cabin
[hasła pokrewne: kocioł kondensacyjny cena, skrzynia do gaszenia wapna, pompa ciepła koszt instalacji ]

Powiązane tematy z artykułem: kocioł kondensacyjny cena pompa ciepła koszt instalacji skrzynia do gaszenia wapna