Architektura 21szego wieku : Wywiady AD: Lawrence Scarpa

W czerwcu mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Lawrence em Scarpą w Miami, na konwencji AIA, kiedy Pugh + Scarpa Architects otrzymali nagrodę AIA Firm Award 2010.
Architekci Pugh + Scarpa są znani ze swojej zdolności do konsekwentnego projektowania w ramach najwyższego poziomu prac architektonicznych.
Ich sukces w tworzeniu przestrzeni, które łączą architekturę i rzemiosło z zaangażowaniem społecznościowym, wykorzystującym talent wewnętrzny, jest jednym z przykładów, dlaczego zostali uznani za ponad 50 lokalnych, państwowych i krajowych nagród AIA, w tym nagród AIA National Firm Award 2010 i 2010 AIA California Firm Award.
Firma wyróżniła się architekturą lokalizacyjną, zapewniając każdemu z klientów budynek, który naprawdę jest ich własnym, organicznym, zrównoważonym, pomysłowym dziełem sztuki.
Proces projektowania Pugh + Scarpa Architects, zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego, dla bogatych lub ubogich, koncentruje się na angażowaniu użytkownika i wykorzystaniu wspólnych materiałów w piękny i niezwykły sposób.
Pugh + Scarpa Architects została założona w 1991 roku przez Gwynne Pugh i Lawrence Scarpa, a Angela Brooks została partnerem w 2001 roku.
We wrześniu partnerzy poszli w różnych kierunkach, dzieląc się na dwie firmy: Gwynne Pugh Urban Studio i Brooks + Scarpa Architects.
Projekty poprzednio prezentowane w Blogu: Fuller Lofts Solar Umbrella Lofts @ Cherokee Studios Vasquez Rocks Interpretive Center Colorado Court Step up on Fifth
[więcej w: tapeta magnetyczna, mrówka kowalewo pomorskie, gaszenie wapna ]

Powiązane tematy z artykułem: gaszenie wapna mrówka kowalewo pomorskie tapeta magnetyczna